اطلس معماری اطلسی


مجتمع تجاری وصال مشهد

مجتمع تجاری وصال مشهد مجتمع طلا و ملزومات عروس (وصال) درمنطقه نمونه گردشگری سپاد و در مجاورت مجتمع تجاری الماس شرق قراردارد.این مجتمع  برای مشاغل مرتبط با نیازهای عروس و داماد ازجمله مغازه های فروش و توزیع لباس،پوشاک و پارچه ، طلا و جواهر،آئینه و شمعدان، لوازم آرایشی،کیف وکفش و سایر ملزومات عروس و داماد ساخته می شود دارای ویژگی ها و معماری خاص و منحصر به فرد می باشد.

مجتمع تجاری وصال مشهد

مجتمع تجاری وصال مشهد

مجتمع تجاری وصال مشهد

مجتمع تجاری وصال مشهد

مجتمع تجاری وصال مشهد

مجتمع تجاری وصال در زمینی به مساحت ۱۱۲۷۰ مترمربع و با زیربنای به مساحت حدود ۴۴۰۰۰ مترمربع و در شش طبقه در دست ساخت است . همچنین پارکینگ مورد نیاز مجتمع با مساحت زیر بنای حدود ۲۵ هزار مترمربع در زمین مجاورپروژه و در ۶ طبقه اجرا خواهد شد.مجتمع تجاری وصال علاوه بر داشتن حدود ۴۰۰ واحد تجاری دارای ۴ واحد بانک، تالارهای پذیرایی ، رستوران و سایر خدمات رفاهی مورد نیاز می باشد.عملیات ساخت این مجتمع در نیمه دوم سال ۱۳۸۴ شروع شده و طبق برنامه زمان بندی قرار است در سال ۱۳۸۸ تکمیل و مورد بهره برداری قرار گیرد . – هزینه ساخت و اجرای پروژه مجتمع تجاری وصال و پارکینگ طبقاتی آن بالغ بر ۴۰۰ میلیارد ریال برآورد شده است.در حال حاضر عملیات سفت کاری پروژه تقریبا تکمیل و همزمان عملیات نازک کاری آن در دست انجام میباشد.روند پیشرفت عملیات نسبت به کل کار حدود ۷۰% می باشد.

مجتمع تجاری وصال مشهد

مجتمع تجاری وصال مشهد

مجتمع تجاری وصال مشهد

مجتمع تجاری وصال مشهد

نوشته شده درجمعه,۲۶ام آذر, ۱۳۸۹ توسط | ˜ ۴ نظر »
موضوع: مجتمع | برچسب:

۴ نظر, نظر یا پینگ

 1. fahimeh

  1

  salam.man mikham darmorede mohandese borje vesal tahghigh konam mishe age eteleati darid baram befrestid?mamnon

  ۲۶ آذر
 2. جواد طیبی

  2

  سلام و خسته نباشید عرض میکنم به افرادی که چنین مجتمع بزرگی با مهندسی فوق العاده را در شهر عزیزمان مشهد راه اندازی نمودند از خداوند متعال خواستارم که شما را در این راه که کمک به افراد جویای کار ( مثل بنده ) می باشد هدایت فرماید .
  اگه حسابدار خواستید در خدمتیم .

  ۲۶ آذر
 3. فرشاد

  3

  واقعا فرم و ترکیب بندی ضعیف و مسخره ای داره !!! دانشجوی ترم ۲ از این بهتر فرم طراحی میکنه !
  واقعا کارفرما های بی سلیقه و معمارای بی سوادی داریم تو ایران !!! که البته مناسب هم دیگه هستن

  ۲۶ آذر
 4. فرید صفاتی

  4

  فکرکنم بخش تبلیغات خیلی مظلوم واقع شده باید توبرنامه های پرببینده در کل مملکت تبلیغ شود مانند برنامه ۹۰ مسابقات فوتبال وهمچنین فروش اینترنتی از بازاروصال

  ۲۶ آذر

گذاشتن نظر در “مجتمع تجاری وصال مشهد”